Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te bezoeken en te daten. Je houdt van dieren en een dierenliefhebber, net als ik.
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar. Heb je interesse dan zou ik graag willen dat je mij een mail stuurt voor een afspraak.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Boefje196210, 55 jaar · Amstelveen
Volgt
Chistelijk, 57 jaar · Purmerend
Mans genoeg om er geen probleem mee te hebben ook eens de "vrouwen-taken" op zich te nemen. Romantisch op zijn
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
Planeetje, 57 jaar · Horn
Ik zoek een lieve eerlijke, verzorgde en goeduitziende man tussen de 45 en 99 jaar, die op zoek is naar een vaste relatie. Ben
CLEOPATRA 2014, 57 jaar · Zaventem
ik hou van sportieve mannen goed gebouwd liefst een beetje atletisch.
Beaudine1962, 55 jaar · Wijk bij Duurstede
Neem jij mijn natte kut en doe jij wat lekker is? Ik heb veel zin want heb eerlijk gezegd al even niets meer gedaan. Ik zoek een