Ik wil aansluiten bij een man die graag een SEXcapade bij me heeft. Ik vind hem een avonturier zoals ik, iemand die met mij mee kan reizen of de stad uit kan gaan. We zullen ook onze eigen kleine sexy trips doen. Misschien seks in het bos of aan de rivier. Zal dat niet spannend zijn?
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan? Heb jij nog iets wat je zou willen proberen of weer wil beleven, moet je mij maar een seintje geven