Ik wil aansluiten bij een man die graag een SEXcapade bij me heeft. Ik vind hem een avonturier zoals ik, iemand die met mij mee kan reizen of de stad uit kan gaan. We zullen ook onze eigen kleine sexy trips doen. Misschien seks in het bos of aan de rivier. Zal dat niet spannend zijn?
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Je bent een vriendelijke volwassen man, je bent een echte heer en is altijd aardig tegen me, ik laat me niet voor de gek houden en laat me alsjeblieft op je kunnen rekenen, want ik ben al enthousiast dus ik wacht nu op jou!
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt. Staat sterk in je schoenen, niet dominant omdat je weet dat we op gelijkwaardige voet horen te leven en elkaar juist kunnen aanvullen, wat veel mooier is. Een echte rots in de branding,
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Firstfloor, 56 jaar · Nijkerk
Geen eisen hoor, oh ja, geen stinkvoeten haha
Traveller195810, 59 jaar · Vasse
Jij mag je verhaal bij me kwijt. Daar is t veilig.
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.
Alexandra3, 57 jaar · Bocholt
iemand die dat wat ik mis mijn kan geven, vrouw/man als het klikt kan er iets moois worden
Biosgek, 55 jaar · Nieuwersluis
Je vindt het wel eens leuk om een film te kijken maar wilt ook andere dingen doen met mij.Ik heb een auto dus kan naar je toe komen