Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en kun je wel eens tegen een grapje. Waarschuwing: ik kom soms nogal snel uit de hoek met gewaagde opmerkingen!
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes in heeft om bij mij te doen. Zoals ik al zei, mij is niks te veel en zo moet jij ook zijn! LEKKER VIES!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pudjaa621, 59 jaar · Ingelmunster
Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.
Jasmijnn, 56 jaar · Elburg
Gewoon een lieve man die ook weer iets aan zijn leven wil toevoegen. Die het zat is om alleen thuis te komen en die zich weer geliefd
Goedheid, 59 jaar · Beerzerveld
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het
Gensusan1958, 59 jaar · Utrecht
Volgt
Babe19600412, 57 jaar · Heerlen
Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet,