Ik hou van mannen die een goed gesprek gaande kunnen houden. Mannen die een brede borst hebben waar ik mijn hoofd op mag laten rusten terwijl jij lekker door mijn haren kriebelt en een beetje over mijn rug. Mannen die ook nog weten hoe het is om de deur open te houden voor een vrouw hebben een streepje voor.
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen, in voor een relatie of in ieder geval om met een vrouw en niet met meerdere te daten. Je bent iemand die ervoor gaat en niet snel opgeeft zoals zoveel mensen dat doen. Je doet graag dingen
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige start. We kunnen doen wat we willen en willen en daar gaat het om!
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog lekker naakt rondloop als mij.. (vrijheid = blijheid) dan is het helemaal feest Als je van mijn lijf kan genieten nog extra zou het nog lekkerder zijn ;-)