Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van wat er komen gaat is een must. Daar gaan we samen werk van maken. Ik weet dat dat goed moet komen!
Yfke1959, 58 jaar · Veendam
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Wat ik aan een man nou echt kan waarderen is dat ik lekker mag zijn wie ik ben verder vind ik alles prima joh! als je nou ook nog lekker naakt rondloop als mij.. (vrijheid = blijheid) dan is het helemaal feest Als je van mijn lijf kan genieten nog extra zou het nog lekkerder zijn ;-)
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar. Heb je interesse dan zou ik graag willen dat je mij een mail stuurt voor een afspraak.