Jongens die er klaar voor zijn zullen geen vibes verspreiden dat ze dat niet zijn. Het is heel gemakkelijk om excuses te maken voor het gedrag van mensen, maar het is echt waar dat als een man bij je wil zijn, hij tijd zal maken om je te zien.
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal. Ik wil alleen weten of we dat voor elkaar kunnen zijn.
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam aanraakt. Een man die single is.
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om samen wat moois op te bouwen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Jootje0, 59 jaar · Nunspeet
Volgt
Retriever, 59 jaar · Hoogstraten
Trouw, respectvol en goed verzorgt. Lichaamsbouw, kleur haar en ogen zijn niet belangrijk. je mag ook brildragend zijn
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
Volgt
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Buscherhof, 57 jaar · Goes
je bent een nette heer, je houd niet van roken en drinkt niet al te veel..Dan ben je hier goed,