Ik zoek een man die ook de seks mist in zijn relatie. Of een man die vrijgezel is en alleen de lusten wil maar niet de lasten. Dan ben ik geschikt voor jou. Weet je hoe je een vrouw moet verwennen en ben je goed met je tong dan hoop ik je snel te lezen. Je krijg altijd een berichtje van me terug
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je liever in leven de lijve.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.