Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer we klaar zijn met het hele gebeuren en we kijken terug naar wat je hebt vastgelegd zijn we misschien wel zo opgewonden geraakt dat we niets anders kunnen doen dan op elkaar springen en er een heerlijk vrijpartij tegenaan gooien!
Je bent een erg aardige man en je vindt het leuk om bij een ouder iemand te zijn. Je bent serieus op zoek naar iemand om je leven mee te delen. Laten we al eens een praatje maken en als je er klaar voor bent, kijken we wel hoe ver we komen. Maar je bent wel iemand die vrouwen respecteert.
Het is nooit te laat voor mij om een partner te vinden, waarschijnlijk mijn derde echtgenoot. Ik geloof dat ik nog steeds wat langer zal leven. Mijn familie-genen hebben een verbazingwekkende levensduur. Ik zal willen dat een zorgzame man mijn dagelijkse gezelschap is. Hij zal mij liefhebben en begrijpen.