Ik ben op zoek naar een discrete, eerlijke en schattige kerel die mijn vriend en metgezel kan zijn tijdens mijn dingen in het dagelijks leven zoals winkelen en naar concerten gaan. Geen verplichtingen of gedoe. Bereidheid om het te willen is wel erg belangrijk.
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
♥ Groningen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb niet zoveel eisen hoor, als die klik er maar is.
Je bent een erg aardige man en je vindt het leuk om bij een ouder iemand te zijn. Je bent serieus op zoek naar iemand om je leven mee te delen. Laten we al eens een praatje maken en als je er klaar voor bent, kijken we wel hoe ver we komen. Maar je bent wel iemand die vrouwen respecteert.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
NOgah, 65 jaar · Bekkevoort
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten
Jannie48, 69 jaar · Geldrop
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
Discreetnemen, 65 jaar · Zwolle
Je bent discreet en weet van aanpakken, daarnaast moet je op oudere dames vallen.