Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Rubete, 67 jaar · Scheemda
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
moet klikken
Bianca60, 67 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die mij weer eens op en top vrouw kan laten voelen.
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wilgeenrelatie, 70 jaar · Lokeren
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen,
Corinna1952, 65 jaar · Kuttekoven
Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen,
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Netweervrij, 66 jaar · Rutten
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens,
51Agnes, 66 jaar · Heerewaarden
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het