Ook deze rijpe vrouwen uit Groningen zijn nog op zoek naar sex
Bianca60, 67 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die mij weer eens op en top vrouw kan laten voelen.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks en kan veel dingen doen die onze nacht interessanter maken! Is er een man die graag mijn vriend wil zijn ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Immedal, 68 jaar · Hasselt
Een aantrekkelijke man, ongebonden,verzorgd, iemand die weet wat hij wel en niet wilt. Ik hou van eerlijk/openheid elkaar
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Dina50, 67 jaar · Leiden
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling
BenenWijd52, 65 jaar · Kortrijk-Dutsel
Gewoon geil en weet een vrouw dat te geven waar ze naar verlangd en je hebt er geen probleem mee dat mijn man toekijkt.
Relaxen, 66 jaar · Kapellebrug
Ik ben open van karakter, kan mijn gevoel makkelijk verwoorden en ga een goed gesprek niet uit de weg. Ook samen kunnen lachen
DeJaVu50, 67 jaar · Enkhuizen
Jij bent een man die middenin het leven staat, de geraniums zijn nog een ver van mijn bed gebeuren. Je houdt van actief bezig