Jij bent minder stoer dan dat je eruit ziet. Jij bent lief zorgzaam en vind het fijn iemands steun en toeverlaat te zijn. Jij bent eerlijk en gewoon goed gezelschap.
Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks en kan veel dingen doen die onze nacht interessanter maken! Is er een man die graag mijn vriend wil zijn ?
Je bent een erg aardige man en je vindt het leuk om bij een ouder iemand te zijn. Je bent serieus op zoek naar iemand om je leven mee te delen. Laten we al eens een praatje maken en als je er klaar voor bent, kijken we wel hoe ver we komen. Maar je bent wel iemand die vrouwen respecteert.
Het is nooit te laat voor mij om een partner te vinden, waarschijnlijk mijn derde echtgenoot. Ik geloof dat ik nog steeds wat langer zal leven. Mijn familie-genen hebben een verbazingwekkende levensduur. Ik zal willen dat een zorgzame man mijn dagelijkse gezelschap is. Hij zal mij liefhebben en begrijpen.
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een gevoelsmens is. Respect hebben voor de ander zijn mening en daarnaar kunnen luisteren. Laten we na een optische klik en het lezen van elkaars oproep kort met elkaar mailen en dan
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Verlenmeid, 70 jaar · Steenwijk
Lieve, begripvolle man.
Piselletta, 66 jaar · Gouda
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
Ik63hier, 66 jaar · Loenhout
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik
Harmonie, 66 jaar · Zwolle
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf
AlphenseCarol, 67 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan