Gratis Aanmelden

Rijpe Regina (42) uit Lutjegast wil een knaap

Deze rijpe 42-jarige vrouw komt uit Lutjegast en is op zoek naar een knaap voor sex! Stuur Regina een mailtje en spreek wat af!

Home » Groningen » 65-70 » Regina

Vrouwen op leeftijd

Nederlandse rijpe vrouwen

Belgische rijpe vrouwen

Top 5 rijpe vrouwen

Marthamn, 66 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥
BlueBlueM, 66 jaar · Delfzijl
♥ Groningen ♥
Bianca60, 67 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥
 

Rijpe dames in de chatbox

Regina, 42 jaar · Lutjegast

♥  Groningen
♥  Ik heb bruin haar
♥  Ik heb blauwe ogen
♥  Ik rook niet
♥  Ik heb geen tatoeages's
♥  Ik heb een mager lichaam

Regina is op zoek naar:

Ik wil graag een man met wie we delen onze plannen, dromen en ups en downs hebben. Het leven is niet alleen een witte weg en ik ben klaar om mijn vrouw te ondersteunen in elke situatie. Ik hoop dat hij gevoelig, teder, zorg, begrip te zijn. Hij is om eerlijk te zijn, eerlijk zijn, met een goed gevoel voor humor, communicatief. Tegelijkertijd is hij verantwoordelijk is en vol zelfvertrouwen ... hij de meeste hekel aan argumenten en andere conflicten en zal proberen alles om een gevecht te vermijden .... Ik wil graag iemand ontmoeten vrolijk, gul hart, aanhankelijk en verstandhouding met goed hart, iemand ... die waarde hechten aan huis gezelligheid en warmte. Die persoon moet zorgzaam en in staat om lief te hebben en me accepteren zoals ik ben. Ik ben blij met mensen die actief betrokken zijn bij hun kinderen leven - Ik denk dat dit een zeer noodzakelijk onderdeel van het ouderschap.

Stuur een berichtje aan Regina

Zend

Meteen sexdaten met Regina

Afspreken

Ook deze rijpe vrouwen uit Groningen zijn nog op zoek naar sex

Rubete, 67 jaar · Scheemda
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
moet klikken
Zend
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
♥ Groningen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb niet zoveel eisen hoor, als die klik er maar is.
Zend
Andro1951, 66 jaar · Kloosterburen
♥ Groningen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer we klaar zijn met het hele gebeuren en we kijken terug naar wat je hebt vastgelegd zijn we misschien wel zo opgewonden geraakt dat we niets anders kunnen doen dan op elkaar springen en
Zend
Willy194906, 68 jaar · Boerakker
♥ Groningen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een gevoelsmens is. Respect hebben voor de ander zijn mening en daarnaar kunnen luisteren. Laten we na een optische klik en het lezen van elkaars oproep kort met elkaar mailen en dan
Zend

Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's

SchuwmijNiet, 67 jaar · Wolvega
Ik zoek ik iemand die mij uiteindelijk over die ene drempel te helpen en een wilde ervaring aan te willen gaan.
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien
FranjesTessa, 68 jaar · Galder
een man die graag van het leven geniet en leuk contact zoekt
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
DoortjeVl, 69 jaar · Brouwershaven
Leuke gezellige man die ook vastigheid zoekt en serieus is
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.