Een sportieve man. Ga je met me mee om leuke dingen met me te doen? Iemand die niet op zijn mondje is gevallen. Een durfal die geen enkele uitdaging uit de weg gaat. Kun jij me aan?
Graag zie ik een foto van jou zodat ik weet waar ik misschien aan ga knabbelen binnenkort. Je bent een leuke man zonder gedoe of drama, rond de 60 jaar die hem nog steeds omhoog krijgt!
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een gevoelsmens is. Respect hebben voor de ander zijn mening en daarnaar kunnen luisteren. Laten we na een optische klik en het lezen van elkaars oproep kort met elkaar mailen en dan
Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks en kan veel dingen doen die onze nacht interessanter maken! Is er een man die graag mijn vriend wil zijn ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Goudsbelegen, 67 jaar · Gouda
Maakikkans52, 65 jaar · Vlissingen
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
Ninthe, 69 jaar · Drachten
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..
Pakmegaarne, 67 jaar · Kruishoutem
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik