Heb jij mij dat te bieden? Want dan zou ik het wel heel erg fijn vinden als ik jou kan leren kennen en dan zien we wel of we een leuke klik hebben en als die er is dan zal er vast vanzelf hele leuke gesprekken gaan volgen.
♥ Groningen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb niet zoveel eisen hoor, als die klik er maar is.
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een gevoelsmens is. Respect hebben voor de ander zijn mening en daarnaar kunnen luisteren. Laten we na een optische klik en het lezen van elkaars oproep kort met elkaar mailen en dan
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Molenmeisje1950, 67 jaar · Woudenberg
Je niet gedragen als een olifant in een porseleinkast want dan kan ik je niet in huis hebben met mijn verzameling, verder mag
Karlijn63, 67 jaar · Dentergem
Ik ben opzoek naar de ware liefde van mijn leven.
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap
Marlene19480411, 69 jaar · Arendonk
Een man die erg graag geniet van het leven, graag op reis gaat en samen graag leuke dingen doet