Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater? Ik kijk heel erg naar onze intieme momenten waarin het inzetten van de nodige vuren van het grootste belang is. Voor mij is dit een serieus probleem!
Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is op reizen, spontaan en aanhankelijk. Iemand die me aan het lachen maakt, van een normale structuur die graag geeft, maar zonder overdrijvingen.
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten op jou! Ik heb diepgang en kan zeker ook wel serieus zijn. Maar mag ik daarna de dag weer toelachen samen met jou?
Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en gewoon een paar mooie herinneringen samen maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mvrouww, 47 jaar · Deventer
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je weer gelukkig me kan worden. Iemand die je begrijpt en je respecteert?
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten
Saskia 71, 46 jaar · Amsterdam
Jij bent een geile man die wel weet wat hij met een vrouw zoals mij aan moet! Je bent romantisch maar weet ook zeker van wanten!
070anita, 46 jaar · Den Haag
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan
Loveannelise68, 49 jaar · Nijverdal
Als je me geil vind denk ik dat we elkaar echt kunnen verwennen. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben
Rauwwwr, 45 jaar · Ees
Denk jij dat jij kan geven waar ik behoefte aan heb, ben je lief, sta jij open voor super leuk contact en wil jij als er een goede