Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om samen dingen mee te doen. Dat kan zijn een wandeling, met de auto er op uit, een dagje uitwaaien of ergens eten.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk of zo. Ik bedoel, dat is het minst belangrijk. Ik vind het prettig als een man mij een warm gevoel geeft, dat ik mag zijn zoals ik ben.
Ik heb iemand nodig die opgewonden en ondeugend is. Iemand die goed is in het behagen van een vrouw. Iemand die op zoek is naar een avontuur en mij goed in bed kan behandelen. Wie kan mij begrijpen en kan me de hele tijd seks geven als ik het nodig heb?
Als je me vandaag een goed gevoel kunt geven en als we elkaar ontmoeten, zal ik ervoor zorgen dat je mijn neukmaatje gaat worden, wil je dat? Laten we stoute dingen samen doen, en dan gaan we heerlijk van elkaar genieten!