Ik ben altijd trouw geweest dus deze stap heb ik niet eerder genomen. Ik ben namelijk nu gescheiden en vind dat ik best nog wel een leuke vrouw ben en vast nog een leuke vriend kan hebben.
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten op jou! Ik heb diepgang en kan zeker ook wel serieus zijn. Maar mag ik daarna de dag weer toelachen samen met jou?
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat er toch wel wat leuks nog uit het leven te halen is, Als je kinderen hebt is dat geen bezwaar,,Maar gaar niet reageren als je net 18 geworden bent,,.