Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of misschien gewoon een leuke stedentrip te gaan maken?
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden om samen ergens naartoe te gaan maar die het ook thuis gezellig kunnen maken.
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig maakt en ook veel van lol maken houd. Iemand waar ik me heerlijk bij thuis voel en helemaal mezelf bij kan zijn.