Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan doe ik niet vaak. Deels omdat het alleen ook niet leuk of gezellig is. Daarom lijkt het mij leuk om als kennismaking eens iets te gaan eten.
U hebt niet meteen u oordeel klaar , maar prikt door de onzekerheid heen. Geen probleem als uzelf ook onzeker bent. U zoekt contact met een vrouw en houd alle opties open. U bent gezellig en relaxed.
Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd genoeg zijn om de verantwoordelijkheid te nemen om voor mij te zorgen wanneer dat nodig is, dat zeg ik niet altijd.