Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen en niet alleen aan zichzelf denkt.
Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om samen dingen mee te doen. Dat kan zijn een wandeling, met de auto er op uit, een dagje uitwaaien of ergens eten.
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je namelijk in mijn ogen alleen maar van elkaar leren, je ziet jezelf in een spiegel omdat die je voorgehouden wordt door de ander. Zo kun je beiden groeien, en natuurlijk het liefst naar
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ruigechick, 47 jaar · Baarlo
Jij bent een leuke en vlotte man die het ook leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen. Of je een relatie hebt of niet, dat maakt
Linda De Mol, 45 jaar · Arnhem
verras me positief!!
Biancaatje, 45 jaar · Deurne
Ben jij die leuke vent naar waar ik al jaren op zoek ben? Stuur je me een leuk berichtje..? XkusX
RedEF, 48 jaar · Aalst
Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten
Kristje68, 49 jaar ·
volgt
Cocktaildresje, 45 jaar · Leuven
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd.