Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Geloof je nog in de liefde vooral liefde op het eerste gezicht? Wil jij die prins op het witte paard zijn? Voor die hele speciale vrouw? Dan hoop ik dat jij mijn prins wil worden zou super zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CameronB, 47 jaar · Hoeven
Ik ben om heel eerlijk te zijn wel op zoek naar een vaste relatie. Dat hoeft natuurlijk niet gelijk, maar als blijkt dat we het
FCUtrecht4ever, 45 jaar ·
Je bent spontaan, leuk en gezellig. Meer kan ik niet eisen van je.
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
LolinhetLeven, 45 jaar · Deventer
Tja, Orlando Bloom vind ik wel leuk maar die al bezet. Dus kom maar met een leuke reactie.
Beziglena, 46 jaar · Mijdrecht
Ben jij die (h)eerlijke man en spreekt mijn profiel je aan, dan hoor ik graag van je. En je hoeft echt niet dingen achter te houden
Liesebetje, 45 jaar · Apeldoorn
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type