Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier te hebben. Wat er volgt, dat moet voor jou spontaan zijn.
Iemand die houd van een vrouw met rondingen. Open staat voor leuk contact in elke vorm dat gaat zijn staat open. Verras mij met jouw eigenschappen en leer mij kennen. Er is zoveel te ontdekken over elkaar. Wie weet ben jij ook al een tijd niet op reis geweest en wil jij dit met mij samen gaan ondernemen? Dat
Je bent reis lustig nieuwsgierig en vind het geen probleem om dagen van huis te zijn.. je hebt geen lasten(je bent dus niet gebonden en zo) want dan hoef je echt niet te reageren. Ik houd niet van ruzie..Je bent spontaan open en durft zo in een nieuw avontuur te stappen..
Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel zullen zijn, Herken jij jezelf in de situatie dan vraag ik je te reageren.