Zijn jouw weekenden ook saai en alleen, en wil je daar net als mij verandering in brengen door eens af te spreken met een spontane gescheiden vrouw? Misschien ben je zelf gebonden maar ben je alsnog vaak alleen, mag je ook zeker contact met me opnemen.
Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om dergelijke dingen met z'n tweetjes te doen. Ga je graag naar theater of op restaurant en ben je een levensgenieter?
Ik heb nog steeds een drukke baan maar hoef nu niet meer te reizen, maar je moet er wel tegen kunnen dat ik soms lange dagen moet maken, verder ben je gewoon lief, vriendelijk en een beetje verzorgt, goed gehumeurd en geen bankhanger.
Iemand die er geen problemen mee heeft dat ik een gescheiden vrouw ben, het ligt in het verleden en ik kijk liever naar het heden. Een positieve persoonlijkheid en goed in de omgang met andere mensen, want ik wil dit keer natuurlijk geen contact met mijn vrienden en kennissen die ik nog over heb opgeven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lailla, 52 jaar · Haarlem
later
Penb, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje
Franny19650616, 52 jaar · 's-Hertogenbosch
Een warm hart, joviaal, humoristisch maar ook serieus wanneer het nodig is. Je bekijkt het leven van de zonnige kant.
Sandralesb, 51 jaar · Venray
volgt
Anotherlove, 50 jaar · Gent
hoi tof da jullie mijn site bezoeken ik zoek gewoon nieuwe contacten en vrienden.
TanteTinnie, 52 jaar · Naaldwijk
Dag slaafje Zou jij alles doen wat ik van jou verlang slaafje. Zou jij mij altijd gehoorzaam blijven? Als je ongehoorzaam