Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel zullen zijn, Herken jij jezelf in de situatie dan vraag ik je te reageren.
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten wordt voor een jonge bloem. Maar nu wil ik een nieuw hoofdstuk van mijn leven gaan beginnen met een serieuze en vriendelijke man. Misschien wel met ongeveer dezelfde achtergrond maar
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me niet boos moeten maken. En jij bent geen homo. Maar maak je geen zorgen, ik ben aardig.
Iemand zoals jij die mijn vriend wil zijn heeft mijn voorkeur. Wees gewoon eerlijk en oprecht tegen me. En misschien kunnen we veel dingen samen doen. Wie kan mijn speelkameraadje in bed zijn en kan me bevredigen, je moet geil en ondeugend zijn! Leeftijd maakt niet uit!
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen met een brede en verstandige geest. mannen die weten hoe ze zichzelf gelukkig moeten maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PrettyDonna, 54 jaar · Schoten
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe
Mannenlover, 53 jaar · Roeselare
Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje.
Cute-Nora, 50 jaar · Geeuwenbrug
Een man die dol is op reizen en die ook leuke hobby's geeft zoals wat ik heb. Een man die altijd graag een geweldige tijd wil hebben
CurlyAnne, 52 jaar · Dedgum
Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Dorien123, 51 jaar · Nederweert
Een leuke , lieve man die net als ik lekker spontaan is en die initiatief toont. Spannend, erotisch en zou fijn zijn als je voor