Ik heb nog steeds een drukke baan maar hoef nu niet meer te reizen, maar je moet er wel tegen kunnen dat ik soms lange dagen moet maken, verder ben je gewoon lief, vriendelijk en een beetje verzorgt, goed gehumeurd en geen bankhanger.
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa met je gaan dansen, die met een bos rozen, chocola en een lekkere cocktail aan je deur komen voor een heerlijke avond noem maar op...zo iemand wil ik vinden want zo voel ik dat ik leef..samen
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een beetje duidelijk is, want ik heb geen idee wat ik hier zou moeten invullen haha.