Je kunt een intelligent gesprek voeren met deze oude dame. Je kunt iets anders bedenken dan 'hey', 'hallo daar,' ik hou niet van een saaie man. Ik voel me meestal slaperig als iemand saai is om tegen me te praten.
Ik ben op zoek naar een leuke lieve man die ook het verleden achter zich wil laten en zich wil richten op de toekomst. Echte eisen heb ik niet, het gaat toch om de klik die je samen moet hebben
Een partner vinden met wie ik oud kan worden en een gezellige tijd kan hebben. Dat is het voornaamste in mijn ogen voor nu. Dus ik wil ons die kans geven en laat het niet graag onbenut voorbij gaan. Hoe denk jij daar dan over?
Ik ben opzoek naar iets wat echt is, een man die lief voor me is, en mij behandeld zo als het hoort. Ik hou er niet van als mannen niet serieus zijn en daar zal ik dan ook niet aan mee doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Grandma B, 59 jaar · Kalken
Ik hou van stoere mannen, mannen die weten dat hun lichaam er mag zijn, en er van houden als een vrouw ze goed weet te verwennen.
Annemieke2015, 58 jaar · Hengelo
Gewoon reageren!!!!!!!!
Victoriassecret, 57 jaar · Assent
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen
Watervrouwtje, 58 jaar · Harelbeke
Je hebt ook behoefte aan iemand met wie je heel leuke tijden kan gaan beleven.
AdavdK, 56 jaar · Leuven
Lief, spontaan, gevoel voor humor, eigen vervoer en eerlijk. Wil je samen met mij oud worden? Maar je wilt mij eerst leren
Aardbeieneter, 56 jaar · Zeewolde
Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer