Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien zijn er wel dingen die jij graag voor een eerste keer wilt beleven. Wie weet kan ik jou daar dan wel bij helpen.
Ben jij de man waarmee ik een gezellig chat kan hebben.
Jeaninne, 59 jaar · Kinrooi
♥ Limburg-be ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Stoere machoman, cowboy/rocker/gangster/biker, dat windt me allemaal zo op. Niks liever doe je dan een vrouw van top tot teen heerlijk verwennen met je heerlijke geile praatjes, spannende kleding en het gebruik van je heerlijke gereedschap. Laat me wat van je horen, ik sop al.
U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet echt uit, u moet van seks houden en meerdere keren willen dan ben ik blij.