Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken, sporten, een biertje drinken enz.
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.
U bent teder, taboeloos, niet te jong, en vindt het net als ik erg prettig om ergens wat te gaan eten om als de klik er is vervolgens van elkaar te gaan genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rianxxx, 56 jaar · Etten-Leur
leuke mensen, eerlijk, respect en humor
HotelBezoekje, 58 jaar · Abcoude
Ik denk dat ik mannen aardig wat kan leren. ik ben slank en ik beschik over een mooie volle cup. Ik heb veel ervaring, maar ik
Vakantie60, 57 jaar · Oude Pekela
Ehm tja nou je moet dan echt wel van reizen houden en het niet erg vinden dat niet alles op zo een reis voor gekauwd is.
FrancineCrux, 59 jaar · Sint-Joris-Winge
Ben jij degene die de vlinders in mijn buik doet voelen?
Jasmijnn, 56 jaar · Elburg
Gewoon een lieve man die ook weer iets aan zijn leven wil toevoegen. Die het zat is om alleen thuis te komen en die zich weer geliefd
Fawn60, 57 jaar · Franeker
Ik wil iemand ontmoeten die wel zal zorgen voor een oude vrouw zoals ik. een man van mijn leeftijd natuurlijk, maar als je jonger