Ik wil het graag samen gezellig hebben, iemand om tegenaan te kruipen, mee te kletsen, leuke dingen te doen en veel meer. Eigenlijk een maatje, een vriend, niet direct om een vaste relatie mee te beginnen.
Ik wil gewoon weer genieten, misschien kunnen we een relatie hebben? Als je een gepassioneerde en romantische man bent, zou ik daar echt van genieten. Ik wil dat we echt van elkaar gaan genieten en gelukkig worden samen.
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
♥ Limburg-be ♥ Blond haar ♥ Groene ogen
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft, sportief is en terug gelukkig wil zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GeileBorsten, 57 jaar · Arcen
Jij bent net als ik iemand die veel van sex houdt, misschien geen of weinig sex heeft en ook eens aan zichzelf wil denken. Als
NuOfNooit 60, 57 jaar · Oldehove
Jij moet aan een relatie toe zijn!
AllySG, 55 jaar · Meerbeke
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die
JadePearl, 56 jaar · Cadzand
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, weet ik zeker dat ik een goed genoeg over je zal krijgen. Kun je me op dit moment goed
Jelka, 56 jaar · Itegem
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.