Ik ben hier om een ??speciale man te vinden met wie we twee helften van één verbintenis zullen zijn. Ik wil een man vinden die op mij lijkt. Ik wens een sereus persoon te vinden voor serieuze relaties, romantische, die weet hoe lief te hebben, die naar een meisje kan luisteren en haar kan begrijpen. Ik heb een vriendelijke man nodig.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Ik ben opzoek naar iets wat echt is, een man die lief voor me is, en mij behandeld zo als het hoort. Ik hou er niet van als mannen niet serieus zijn en daar zal ik dan ook niet aan mee doen.
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen