Gewoon een lekkere vent die weet hoe en wat een vrouw nodig heeft en haar kan laten genieten? Maar wat wel van belang is dat het discreet moet gebeuren, maar misschien is dat bij jou het zelfde?
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerlinda, 66 jaar · Chaam
Kan jij je in bovenstaande vinden? Dan hebben wij een match denk ik.
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
MarijkeM, 66 jaar · Bussum
Je bent hygienisch, discreet. Ik hou van softe sm. afspreken op anonieme locatie
Adelheid1947, 69 jaar · Meppel
Misschien ben jij ook l een hele tijd alleen en heb jij ook behoefte aan een leuk contact. Met de instelling dat niets moet,
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
XxVeeraaxx, 66 jaar · Hoeilaart
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden