Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen, geil zijn samen, en tot het uiterste gaan!
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme. Schoon en net vind ik belangrijk, leeftijd of afstand totaal niet.
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties. Stuur me alsjeblieft geen bericht als je niet geïnteresseerd bent in het stimuleren van cognitieve conversatie.
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden om het eens in het openbaar te doen bijvoorbeeld?Ik wacht op jou bericht.