Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact te komen en wie weet hebben wij een super gezellig tijd samen.
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk niveau voor een serieuze relatie.
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van een glaasje. Aarzel niet om mij te berichten.
Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen, geil zijn samen, en tot het uiterste gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elzbetth , 66 jaar · Bergschenhoek
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over
Jannie48, 69 jaar · Geldrop
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën
Tantesjaan, 65 jaar · Waalwijk
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand
Marthamn, 66 jaar · Groningen
Volgt
LeontineBar, 69 jaar · Eindhoven
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid
Homealone520818, 65 jaar · Geleen
Geil en zeker wel zin in een wip hebben. De rest laat ik open dat mag je helemaal zelf invullen.