Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Meymey, 48 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen. Niet opzoek naar huisje boompje beestje, maar wel de vertrouwdheid van een partner om je heen wensen.
Mannen waar ik graag mee uit zou willen zijn mannen die gevoel voor humor hebben en waar een beetje pit in zit en die niet alleen maar om zich zelf geven.
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en dat doe je ook vaak, je hou van gezelligheid en mensen om je heen en dan vooral een vrouw speciaal voor jou!
Allereerst vriendschap en wie weet bloeit die vriendschap op tot meer!. Ik zoek een man van 18 tot 59 jaar die eerlijk en spontaan is, die net als ik vriendschap belangrijk vind en niet op de eerste plaats uit is op lichamelijk Contact.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Jorgia0, 45 jaar · Vlijmen
Ik je hier niet ontmoeten maar in het echt. Ik heb eerder op een sekssite gezeten en ben graag alleen met jou! Dus ik ben op zoek
Sharry, 46 jaar · Leuven
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen.
EstherSingl1969, 48 jaar · Lo-Reninge
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat
Sunchick, 47 jaar · Drachten
Ervaren meester die mij langzaam en stapjes gewijs in deze (voor mij nog onbekende wereld) wil wijden. Geen extreme dingen.
Cassiez, 49 jaar · Aalst
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken,