Ook deze rijpe vrouwen uit zijn nog op zoek naar sex
Kylgh X, 46 jaar · Bergen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een tijdje niet in het middelpunt van de belangstelling staat en zou kunnen opschieten met mijn grote vriendenkring. Een afhaalmaaltijd meenemen en rustig een film kijken?
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en foto's kan uitwisselen. Gezellig op de bank knuffelen met een drankje, Iemand die ook seksueel is ingesteld. Houdt van experimenteren, maar wel luisterd als ik mijn grens heb bereikt.
Moriane, 49 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Wie kan mijn vlam doen aanwakkeren met een goed gesprek afgewisseld door wat humor. Wie brengt mij de galante energie waar ik naar verlang. Natuurlijk kan ik niet beloven dat jij de ware bent, maar wat ik wel beloof is dat ik altijd wat van me laat horen. Ook als de klik er niet is. Alvast tot spreeks.
AmXxx--, 47 jaar · Lottum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop een man te vinden die naast me kan lopen, hoge en lage punten kan delen, me nieuwe hoogten kan laten zien, geven en nemen, maar vooral mijn beste vriend voor het leven bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
Faabiiana, 46 jaar · Arnhem
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken
Miruit69, 47 jaar · Den Oever
Open, eerlijk en spontaan dat heb ik wel nodig in een man. Een prater ook wel en een man die graag initiatieven neemt.
Cruella, 45 jaar · Gent
Genieten moet bij jou ook zeer hoog op het verlanglijstje staan
Lieve, 49 jaar · Diest
Liefst enkel serieuze reacties.
Goedgelukkig, 46 jaar · Utrecht
Geen machoman, daar ben ik niet naar op zoek, een lieve schat, een knuffelbeer, iemand waarmee ik niet alleen actiefilms