Ik denk dat ik het meteen zal voelen als ik in zijn ogen kijk. Ik heb een vent nodig die me van de grond zal tillen en ervoor zal zorgen dat ik als een blok voor hem val.
Een seksrelatie voor meerdere keren. graag discreet! Dit gaat buiten mijn man om, en dat wil ik liever zo houden. Hij weet dat ik graag met andere mannen ga, maar niet dat ik daadwerkelijk tot deze actie ben gekomen.
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen op allerlei plekken en vele manieren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Doon-jah, 48 jaar · Schoten
Jij bent wel in voor wat voor soort plezier dan ook. Doe met me mee en we zullen het samen zeker naar ons zin gaan hebben!
Gevoelig, 49 jaar · Doetinchem
Ik zoek een lieve man met humor waar ik een vriendschapsrelatie mee wil beginnen.
CinCin1969, 48 jaar · Appelscha
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien
Cruella, 45 jaar · Gent
Genieten moet bij jou ook zeer hoog op het verlanglijstje staan
Rosanne1, 45 jaar · Schiermonnikoog
Durf je het aan met mij? Ik hoor het graag van je.
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.