Vriendelijke, hardwerkende man, die graag praat, die naast mij wil reizen, om eerlijk te zijn, begripvol. Wie houdt van het leven. Ik wil een nieuwe persoon ontmoeten en nieuwe ervaringen in mijn leven hebben.
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Kylgh X, 46 jaar · Bergen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een tijdje niet in het middelpunt van de belangstelling staat en zou kunnen opschieten met mijn grote vriendenkring. Een afhaalmaaltijd meenemen en rustig een film kijken?
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
♥ Limburg ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Je bent een tedere en zachte minnaar en je bent op zoek naar iets wat van langere duur is. Geen liefdesrelatie maar gewoon genieten van elkaar als het ons beiden uitkomt. Of je in een relatie zit of niet, dat maakt me niet zo veel uit. Wel wil ik graag dat, wanneer je bij me bent, ook alle tijd kunt vrij maken die
Gewaagd-stel, 47 jaar · Maastricht
♥ Limburg
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jan-a, 48 jaar · Amsterdam
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane
LissWorkingGirl, 45 jaar · Nieuwkoop
Op zoek naar een gepassioneerde en gevestigde leuke man!
Roomster, 45 jaar · s-Hertogenbosch
NB: Geen foto?? Chicken!! ;-)
Lolmaken6806, 49 jaar · De Bilt
Welke ingredienten moeten een dag bezitten voor jou om het een mooie en stralende dag te noemen? Voor mij staat liefde en genegenheid
Mildred1968, 49 jaar · Wissenkerke
Ik ben op zoek naar een langdurige relatie die stevig en concreet zou zijn. Ik heb geen berichten van iemand anders nodig.
BoobEvie, 48 jaar · Nieuw-Vennep
als je zin hebt in wat normale vrijetijdsbesteding en vrijblijvend bent, hoef je alleen maar met me te praten zodat we dingen