Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een tijdje niet in het middelpunt van de belangstelling staat en zou kunnen opschieten met mijn grote vriendenkring. Een afhaalmaaltijd meenemen en rustig een film kijken?
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
♥ Limburg ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Mir--i--am, 48 jaar · Landgraaf
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik woon in Nederland dus ben momenteel niet in België, maar dat zou ik zomaar ineens wel kunnen zijn, als ik daar een leuke uitnodiging voor zou krijgen natuurlijk. België, Nederland, ik zou al gelukkig en blij zijn als ik een uitnodiging kreeg van een leuke man om iets leuks samen te gaan doen.
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het pijn doet, of lachen totdat we huilen. Je weet hoe je altijd een glimlach op mijn gezicht kunt toveren, zelfs als ik het gevoel heb dat mijn wereld instort.
Slonko, 45 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
erilij
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.
Pippa 1970, 47 jaar · Bleiswijk
I would be glad if you are looking also for fun. I know we're looking for the same thing. Someone like you that is not boring to
So Sexy Dana, 46 jaar · Erpe
Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat
Jolanda42Single, 46 jaar · Tilburg
ik zoek een leuke vrouw waar ik heel me leven mee verder wil
Mooncherrie, 47 jaar · Oostende
mannen mogen voor mij niet de klein zijn anders ben ik bang dat ze kapot gaan ;)