Je beschikt over een goede dosis fantasie, bent niet preuts, je staat open om je eigen ideetjes met mij te delen en je wil niet elke keer hetzelfde op en neer gedoe. Als ik dat wil dan doe ik dat wel met mijn man maar aangezien dat erg saai is geworden doe ik dat niet meer. Daarom ben ik ook hier, om een beetje spanning
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en foto's kan uitwisselen. Gezellig op de bank knuffelen met een drankje, Iemand die ook seksueel is ingesteld. Houdt van experimenteren, maar wel luisterd als ik mijn grens heb bereikt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Evelief1970, 47 jaar · Bellingwolde
Jij bent die leuke man die met mij wil daten. Die het fijn vind een goed gesprek te hebben maar ook een avondje uit wel ziet zitten.
Krisofties, 47 jaar · Almere
Go for it! I
DrieVier, 45 jaar · Drachten
Respect komt op de eerste plaats bij mij, bij jou ook?
Wnscool, 49 jaar · Deurne
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
LiseX, 49 jaar · Asper
Ben jij net als ik op zoek naar leuk contact en zou je het gezellig vinden om met deze gezellige en charmante dame kennis te maken.