Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen op allerlei plekken en vele manieren.
Allereerst vriendschap en wie weet bloeit die vriendschap op tot meer!. Ik zoek een man van 18 tot 59 jaar die eerlijk en spontaan is, die net als ik vriendschap belangrijk vind en niet op de eerste plaats uit is op lichamelijk Contact.
Mir--i--am, 48 jaar · Landgraaf
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik woon in Nederland dus ben momenteel niet in België, maar dat zou ik zomaar ineens wel kunnen zijn, als ik daar een leuke uitnodiging voor zou krijgen natuurlijk. België, Nederland, ik zou al gelukkig en blij zijn als ik een uitnodiging kreeg van een leuke man om iets leuks samen te gaan doen.
Abigail X, 48 jaar · Eckelrade
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Het spijt me dat ik zo wanhopig ben voor liefde, jij bent iemand die ook in liefde geïnteresseerd is, toch? Kun je me iets leuks vertellen? Ik wil je leren kennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DanieWants, 48 jaar · Haacht
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen
Master-minder, 45 jaar · Schoonloo
Ik ben op zoek naar een leuke betrouwbare man, ik heb genoeg ellende achter mij gelaten en zou graag met een leuke vent een nieuwe
Kattje19700901, 47 jaar · Holsbeek
Kom op, prins op het witte paard ik wil jou ontmoeten. Jij wilt net zo graag een fijne tijd hebben als ik. Jij schrikt er niet
Shilooh, 47 jaar · Dussen
Ik ben op zoek naar een leuke fatsoenlijke kerel die mijn vriend en metgezel kan zijn.
Stel42zutphenbi, 48 jaar · Zutphen
ben jij de vrouw die wel wat durf ? kom maar op lijk ons super je beter te leren kennen zien wij je snel xx
Magnumme, 46 jaar · Goes
Een leuke en gezellige man die samen met mij leuk contact wilt hebben en wie weet dat we kunnen genieten van een geweldige relatie,