Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een tijdje niet in het middelpunt van de belangstelling staat en zou kunnen opschieten met mijn grote vriendenkring. Een afhaalmaaltijd meenemen en rustig een film kijken?
NoordHolland, 47 jaar · Klimmen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Geen bezwaar hebben met een hoger inkomen van mijn kant maar zeker ook niet denken dat je kunt luieren en op mijn zak teren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nud3 Maggi3, 46 jaar · Haarlemmerliede
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een
LeraresZoekt, 48 jaar · Gent
Geen relatie, niets vast, maar wel vol met spanning!
Missdeesjes, 49 jaar · Leeuwarden
Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie
RachellRoom, 49 jaar · Urk
ik ben echt op zoek naar een lieve man die met mij verder wil ik ben zelf heel romantisch en wil graag mijn passie met iemand delen
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.