Als je mijn verhaaltje kan afmaken op een manier dat ik het graag zie, dan neem ik misschien contact met je op. Ik hou niet van machomannen en mannen die heel erg dominant zijn, dat zeg ik alleen maar, voor de rest sta ik open voor veel dingen, ben niet preuts en sta helemaal 'open' voor je (hint hint).
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en foto's kan uitwisselen. Gezellig op de bank knuffelen met een drankje, Iemand die ook seksueel is ingesteld. Houdt van experimenteren, maar wel luisterd als ik mijn grens heb bereikt.
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het pijn doet, of lachen totdat we huilen. Je weet hoe je altijd een glimlach op mijn gezicht kunt toveren, zelfs als ik het gevoel heb dat mijn wereld instort.
Ik ben op zoek naar een vriend hier die mijn metgezel kan zijn in al mijn evenementen, niets ernstigs maar een persoon die iemand kan zijn waarop ik kan vertrouwen. Ik vind hem ook discreet en schoon.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken.
Tannetje, 46 jaar · Alphen aan den Rijn
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om serieus wat mee op te kunnen bouwen? Het samen leuk, gezellig en spannend
Gabrey, 48 jaar · Aarschot
U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.
Tussen2banenin, 45 jaar · Cromvoirt
Daar kom ik graag zelf achter door je beter te leren kennen als het mag?