Ook deze rijpe vrouwen uit zijn nog op zoek naar sex
TanteDorine, 48 jaar · Susteren
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Bouwen we samen wat moois op en gaan we niet te snel wat doen? Want daar zou ik me niet goed bij voelen. Ik zoek wel een seksmaatje dus daar mag je me zeker om verleiden...
Meymey, 48 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen. Niet opzoek naar huisje boompje beestje, maar wel de vertrouwdheid van een partner om je heen wensen.
Een rustige lieve man die ook naar een maatje of relatie zoekt. Als je maar een fijne persoonlijkheid hebt en in bent voor allemaal fijne en mooie momenten samen met je nieuwe maatje.
La-Nooah, 47 jaar · Ransdaal
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Ik ben op zoek naar nieuwe vrienden hier. Ik ben heel nuchter en sociaal. Misschien kunnen we zelfs een paar drankjes samen drinken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ikdurfalles, 48 jaar · Amstelveen
Ik heb werkelijk geen flauw idee wat ik hier moet zetten... Wees jezelf en reageer zou ik zeggen
Itscamilla69, 48 jaar · Wuustwezel
Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je
Kristje68, 49 jaar · Hardenberg
volgt
MissSara, 46 jaar · Drimmelen
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.
Treasure6711, 49 jaar · Berlicum
Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen