Vooral heel erg lief. Ik kan er niet zo goed tegen als mannen heel erg onaardig en asociaal zijn. Gezelligheid en humor is natuurlijk altijd prettig. Wie weet vinden wij samen een hele leuke klik!
Een rustige lieve man die ook naar een maatje of relatie zoekt. Als je maar een fijne persoonlijkheid hebt en in bent voor allemaal fijne en mooie momenten samen met je nieuwe maatje.
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en dat doe je ook vaak, je hou van gezelligheid en mensen om je heen en dan vooral een vrouw speciaal voor jou!
Carooa , 47 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een rustig persoon, die het leven neemt hoe het komt en er gewoon het beste van maakt. Voor wie het glas halfvol is in plaats van halfleeg. Die houdt van lachen en een geintje uithalen maar ook een gezond relativeringsvermogen heeft.
Je beschikt over een goede dosis fantasie, bent niet preuts, je staat open om je eigen ideetjes met mij te delen en je wil niet elke keer hetzelfde op en neer gedoe. Als ik dat wil dan doe ik dat wel met mijn man maar aangezien dat erg saai is geworden doe ik dat niet meer. Daarom ben ik ook hier, om een beetje spanning
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
InspIratI0n, 49 jaar · Hornhuizen
Mannen met stijl en een beetje klasse, die weten hoe vrouwen graag behandeld worden.
Liez28081968, 49 jaar · Valkenswaard
Je zal het met mij moeten doen, alle sloeries uit mijn familie heb ik geen contact meer mee. Dus als je voor mij gaat zal je ook
Christelluttele, 47 jaar · Antwerpen
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren.
Echtema19690513, 48 jaar · Sleidinge
Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al
Desirellen, 48 jaar · Helmond
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf.