Ik heb maar 1 echte 'eis' en dat is dat je van dieren houdt, honden in het bijzonder. Mocht dat niet zo zijn dan zou het gewoon niet klikken. Andere eisen heb ik niet meteen maar ik vind een man met een mooi getrimd baardje en verzorgde vingernagels best wel aantrekkelijk. Je mag er natuurlijk ook anders uitzien, ik ben niet oppervlakkig ;-)
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Kylgh X, 46 jaar · Bergen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een tijdje niet in het middelpunt van de belangstelling staat en zou kunnen opschieten met mijn grote vriendenkring. Een afhaalmaaltijd meenemen en rustig een film kijken?
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben. Ik verwacht dat hij discreet en eerlijk zal zijn.
Je hebt ervaring op het gebied wat ik wil ontdekken en je hebt geduld omdat met mij te gaan doen. Je kan iemand zeker stellen en ook op haar gemak. En zal het niet overhaasten door er gelijk bovenop te springen. Discreet graag en ook een leuke maat van penis. Behaard of kaal dat is voor mij geen probleem.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LeaaaLea, 46 jaar · Amstelveen
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon
Racester, 48 jaar · Brouwershaven
Je bent iemand die mijn kutsappen wilt proeven, ik proef lekker zoet kan ik je vertellen, wil je mij een keer proeven en uitproberen?
Dayke, 45 jaar · Assen
ben je singel of een koppel dan mag je altijd reageren. Wij zoeken mensen die samen met ons het nachtleven van de parenclubs
Annemanne, 49 jaar · Balloërveld
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen
Tussen2banenin, 45 jaar · Cromvoirt
Daar kom ik graag zelf achter door je beter te leren kennen als het mag?