Allereerst vriendschap en wie weet bloeit die vriendschap op tot meer!. Ik zoek een man van 18 tot 59 jaar die eerlijk en spontaan is, die net als ik vriendschap belangrijk vind en niet op de eerste plaats uit is op lichamelijk Contact.
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen op allerlei plekken en vele manieren.
Chnell, 47 jaar · Swolgen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Durf het aan mij, vertel me je angsten en laat me voelen dat ik niet de enige ben die hier doorheen gaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
Blue-eyes690218, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden.
Bummeroi, 47 jaar · Zaanstad
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?
Marlies234, 48 jaar · Biddinghuizen
Wat ik hoop tegen te komen... een leuke man waar de interesse's gelijk mee zijn ... niet alles natuurlijk moet wel leuk blijven
Spontania, 46 jaar · Borger
Iemand die net als ik van de mooie dingen kan genieten, je bent leuk en gezellig. Een verzorgd uiterlijk en een opgeruimd karakter.
Alla43ka, 49 jaar · Castricum
Ik ben op zoek naar offerte, patiënt en lieve man, die zal begrijpen en mij steunen in ingewikkelde situaties en mijn toekomstig