Ok looking forward for the right man for me,I am open to all kind of people,tell me about you and more that I will like to know about you and your family,I good looking,hard working,strong and smart and I always ask for more
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
Meymey, 48 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen. Niet opzoek naar huisje boompje beestje, maar wel de vertrouwdheid van een partner om je heen wensen.
SingleYuo, 49 jaar · Born
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die kan denken dat we kunnen opschieten en doorgaan met wat hij begon. Wil je dat ik op je plaats blijf of dat je wekenlang in mijn huis blijft. Je bent geen engerd en je doet aardige dingen.
Mannen waar ik graag mee uit zou willen zijn mannen die gevoel voor humor hebben en waar een beetje pit in zit en die niet alleen maar om zich zelf geven.
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en foto's kan uitwisselen. Gezellig op de bank knuffelen met een drankje, Iemand die ook seksueel is ingesteld. Houdt van experimenteren, maar wel luisterd als ik mijn grens heb bereikt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mariskaasa, 47 jaar · Aalsmeer
Alleen serieuze man, geen gespelletjes . Je moet volwassen genoeg zijn en minstens een paar jaar ouder zijn dan ik. Ik ben
X-Carolina-x, 47 jaar · Appelscha
Ik wil dat je heet bent en me in al mijn gaatjes neukt. Ik wil dat je me doet klaarkomen, iedere keer je me neukt. Mijn kont en kutje
Veronica25, 47 jaar · Oostduinkerke
laten we maar eens beginnen met vriendschap, vind je dat ook een goed idee?
Thalia72, 46 jaar · Maasmechelen
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet
XGAILx1969, 49 jaar · Westzaan
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen.
Lachesis, 46 jaar · IJsselstein
Ik hou van genieten en wil nu wel wat meer serieus gaan worden maar dat betekent niet dat je dan niets meer kan doen maar misschien