Als je ook denkt dat we goed zullen zijn voor elkaar, dan moet je me dat laten weten. Ik zal alles voor je doen en ik beloof je dat je van onze tijd samen zult genieten en van alle dingen die we voor elkaar kunnen betekenen.
Kan jij mij nog meer gezelligheid bieden dan dat ik op dit moment al heb in mijn leven. Mag jij net zoals mij graag buiten zijn, genieten van de natuur op een terras zitten, mensen kijken en een borreltje of een frisje drinken dan denk ik dat wij wel een hele super leuke tijd tegemoet gaan.
Larina6606, 51 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ben jij een man die gaat voor een discrete relatie, die een verzorgd uiterlijk heeft en zo tussen de 50 en 60 jaar is, dan ben ik op zoek naar jou. Ik wil niet met je trouwen of met j e samenwonen maar wel wil ik genieten van puren seks
LisaHelene, 50 jaar · Herten
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als jij net als ik serieus bent komen we al heel ver. Wat de achtergrond dan ook is, ik accepteer het. Ik zoek een man die openhartig is en serieus iets op wil bouwen.
Petronellaa, 54 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een leuke man met een serieuse uitstraling. Om mee te lachen en mee te donderen. Ik kan namelijk ook wel een beetje stout zijn als je het niet verwacht. Liefst wel een beetje ervaring op het soft SM gebied. Ik wil dat namelijk zo graag eens uitproberen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Haaibaai1967, 50 jaar · Baarn
Een man die trouw blijft.
Maria1963, 54 jaar · Eindhoven
Een man met humor, met passie en die ook een luisterend oor heeft.
1967annaa, 50 jaar · Lauwe
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe
Rokjesdag0, 54 jaar · Bekegem
Ik zoek een man met wensen die zin heeft dat ik die wensen voor hem kan vervullen. Ik mag graag een man lekker laten genieten
HotJacuzzi, 50 jaar · Kootwijk
Iemand die graag geniet, nieuwe dingen wil proberen, respectvol is en een dame weet te verwennen.
Claudia369, 54 jaar · Appels
Hou jij er ook zo van om met een lekker wijntje, samen voor de open haard te zitten! En hoe warmer het in de kamer word, hoe minder