Verwachtingen van jou heb ik echt niet. Zolang jij en ik het samen maar goed kunnen vinden en af en toe lekker gezellig bij elkaar blijven slapen. Wat de toekomst in petto voor ons heeft zien wij vanzelf wel.
Mysterieus zijn is niet erg, het is fijner om daar meteen werk van te maken en te doen waar we zin in hebben. Als dat klopt dan kan daar wel iets heel erg moois uit komen. Denk je ook zo?
Als mijn profiel jou aanspreekt hoop ik dat je mij snel een berichtje stuurt zodat wij kennis kunnen maken.
Val99, 51 jaar · Melick
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ben je een eerlijke man? Niet iemand die in een gecompliceerde relatie zit. Ik wil gewoon meer van mezelf genieten. Kun je iets geweldigs voor me doen? Ik zal veel dingen voor je doen!
LovingLive65, 52 jaar · Baarlo
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de man die ik zoek? Ik hoop het want ik heb er zeker zin in kan ik je zeggen. Beter kan het dan ook niet worden. Een maatje voor plezier, ik sta daar dan ook zeker voor in!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte
Lachenisgezond, 54 jaar · Woudenberg
Ik wil absoluut niet langer alleen zijn. Ik ben een echt sociaal ingesteld persoon en daardoor ben ik graag onder de mensen.
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
Rhodett, 51 jaar · Sint-Niklaas
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van
LotuSS196504, 52 jaar · Broek op Langedijk
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren
Linda50, 53 jaar · Sliedrecht
Gezellige, sociaal en eerlijk door het leven gaat. Maar dat jij ook goed voor jezelf kan zorgen.