Nu kan ik hier nu natuurlijk net als een heleboel andere vrouwen een waslijst schrijven met "functie eisen" , maar zoveel noten heb ik niet op m`n zang. Het draait voor mij om een klik, veel lol en passie! Vrolijk en verzorgd net als ik en met een positieve kijk op het leven. Mijn leven is nooit saai...... doe je mee???? Laat wat van je horen!! en we zullen zien!!
Mysterieus zijn is niet erg, het is fijner om daar meteen werk van te maken en te doen waar we zin in hebben. Als dat klopt dan kan daar wel iets heel erg moois uit komen. Denk je ook zo?
ChriiestienehXx, 52 jaar · Oirsbeek
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een man die net als ik een goede baan heeft en die ook ongebonden is en die, net als ik, op zoek is naar een nieuwe liefde in zijn leven . Je bent een goed verzorgde man die veel tijd aan zijn uiterlijk besteedt, je moet ook welgemanierd zijn enromantiek is niet vreemd voor je.
Uknl4u, 50 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
vul ik nog in!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sluismeisjelisa, 50 jaar · IJmuiden
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw.
LeylaC, 50 jaar · Amsterdam
Sta je open voor een serieuze relatie? Hoop je een volwassen vrouw te hebben die nog steeds actief is in seks? Vind je het leuk
Ma196212, 54 jaar · Groningen
Je moet mij dus laten voelen dat je zin in me heb. Ik ben niet op zoe naar een relatie maar puur de sex. En dan niet zomaar sex maar
LeyLes, 51 jaar · Domburg
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil
1967annaa, 50 jaar · Lauwe
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe