Ben je bereid alles voor mij te geven? Vind je dat ik er goed uit zie? Zo ja, dan wil ik dat je me hier op dit moment bericht. Ik kan goed voor je zijn als je goed voor mij bent. Ben je nu geïnteresseerd?
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
Agradecida, 53 jaar · Posterholt
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Weten wat te doen, als je alle regie in handen mag hebben!
ChriiestienehXx, 52 jaar · Oirsbeek
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een man die net als ik een goede baan heeft en die ook ongebonden is en die, net als ik, op zoek is naar een nieuwe liefde in zijn leven . Je bent een goed verzorgde man die veel tijd aan zijn uiterlijk besteedt, je moet ook welgemanierd zijn enromantiek is niet vreemd voor je.
Ik ben op zoek naar een lieve,knappe,hippe,sociale,intelligente man. Een man die zijn leven op orde heeft en niet bang is van een beetje diepgang! Leeftijd is niet van belang. Minimaal 1.80 aub! Ik houd van mannen die hip gekleed gaan en zich goed verzorgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.
Ilene, 53 jaar · Buren
Kort samen gevat? discreet!
Gracias, 52 jaar · Doorwerth
Discreet. Ik wil er alles aan doen om dit geheim te houden van mijn man!!!
Anita Lesb, 51 jaar · Tilburg
leuke gezette vrouw kids geen bezwaar
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne
Navaho, 51 jaar · Renesse
Als jij je kunt vinden in mij, zou ik graag iets over jou willen weten: wat stuurt je, wat drijft jou, je positieve en negatieve