Mysterieus zijn is niet erg, het is fijner om daar meteen werk van te maken en te doen waar we zin in hebben. Als dat klopt dan kan daar wel iets heel erg moois uit komen. Denk je ook zo?
Kathh66, 51 jaar · Haelen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent een goed gemanierde gentleman met het hart op de juiste plaats en je bent ook op zoek naar een vriendschap die kan evolueren naar iets serieus. Ik ben te oud om spelletjes te spelen, dus ik wil zoiets niet. Laten we gewoon praten om te zien of we een gemeenschappelijke basis hebben.
Chocoladeloverr, 50 jaar · Haler
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik neem aan dat jij ook wel wat liefde wilt voelen? Dan kunnen we kijken hoe dat voelt en of we een leuke klik hebben waar we iets mee kunnen doen want dat is toch wel waar ik naar op zoek ben. Hopelijk zoeken we hetzelfde.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Emma5, 54 jaar · Antwerpen
alleen met foto reageren
Zomerlach, 52 jaar · Vilvoorde
U heeft klasse en stijl , u bent geen type van laat maar waaien we zien wel. U weet wat u wil en geeft tegen gas. U prikt door de buitenkant
Zeeuwsstel, 53 jaar · Goes
Volgt
MariskaFe, 50 jaar · Walshoutem
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
Fayeeh, 54 jaar · Amsterdam
Ik ontmoet graag een vriendelijke, intelligente man om een ??goede lach of een gesprek mee te hebben. Ik geloof dat een mooie