Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Als je ook denkt dat we goed zullen zijn voor elkaar, dan moet je me dat laten weten. Ik zal alles voor je doen en ik beloof je dat je van onze tijd samen zult genieten en van alle dingen die we voor elkaar kunnen betekenen.
LovingLive65, 52 jaar · Baarlo
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij de man die ik zoek? Ik hoop het want ik heb er zeker zin in kan ik je zeggen. Beter kan het dan ook niet worden. Een maatje voor plezier, ik sta daar dan ook zeker voor in!
Elyse1907, 54 jaar · Nuth
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een eenvoudige en liefhebbende man die mij kan respecteren en die mij kan accepteren voor wie ik ben. Iemand die ruimdenkend en easy going is. Graag dingen doen die leuk zijn. Ik vind het leuk als je een volwassen man bent die open staat voor een serieuze relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OpEenMissie, 54 jaar · Wilrijk
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren.
WindBabyChar, 50 jaar · Almelo
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou
Debonteweefster, 52 jaar · Hardenberg
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken,
Priszil, 50 jaar · Kortrijk
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn
Hennetje, 52 jaar · Haarlem
Een stoere man is altijd wel leuk om te ontmoeten (een man met een motor vind ik ook wel wat haha!) Ik ben net nieuw hier, weet
Trendywoman, 50 jaar · Breskens
Jij bent die man waar ik zo naar op zoek ben om goede en lekkere seks mee te hebben. Ik kan je zeggen dat dat alles is wat ik op het