Als je ook denkt dat we goed zullen zijn voor elkaar, dan moet je me dat laten weten. Ik zal alles voor je doen en ik beloof je dat je van onze tijd samen zult genieten en van alle dingen die we voor elkaar kunnen betekenen.
Kan jij mij nog meer gezelligheid bieden dan dat ik op dit moment al heb in mijn leven. Mag jij net zoals mij graag buiten zijn, genieten van de natuur op een terras zitten, mensen kijken en een borreltje of een frisje drinken dan denk ik dat wij wel een hele super leuke tijd tegemoet gaan.
NiceRuth, 54 jaar · Epen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder
Hemellichaam, 52 jaar · Vianen
Mijn verhaaltjes spreekt jou aan en daarbij ben jij een echte knuffelbeer. Jij vindt het fijn om intiem te zijn en om samen
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om
Liefboefje, 53 jaar · Kapelle
Val op alle mannen.
MaartjeN, 51 jaar · Ronse
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap