Alles wat ik wil is een man die goed voor me zal zijn en die mij met respect zal behandelen. Want als we goed zijn voor elkaar dan heb je toch de beste relatie? Ben jij die lieve man, die mij gelukkig kan maken?
Ook deze rijpe vrouwen uit Gelderland zijn nog op zoek naar sex
Elyse1907, 54 jaar · Nuth
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een eenvoudige en liefhebbende man die mij kan respecteren en die mij kan accepteren voor wie ik ben. Iemand die ruimdenkend en easy going is. Graag dingen doen die leuk zijn. Ik vind het leuk als je een volwassen man bent die open staat voor een serieuze relatie.
KinkyHellen, 50 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Jij houd wel van lekkere voetjes
Petronellaa, 54 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een leuke man met een serieuse uitstraling. Om mee te lachen en mee te donderen. Ik kan namelijk ook wel een beetje stout zijn als je het niet verwacht. Liefst wel een beetje ervaring op het soft SM gebied. Ik wil dat namelijk zo graag eens uitproberen.
Ik ben op zoek naar een lieve,knappe,hippe,sociale,intelligente man. Een man die zijn leven op orde heeft en niet bang is van een beetje diepgang! Leeftijd is niet van belang. Minimaal 1.80 aub! Ik houd van mannen die hip gekleed gaan en zich goed verzorgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissCarol, 53 jaar · Vaassen
Ik hoor het van je als je belangstelling hebt.
Halloween, 51 jaar · Groningen
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben
DevilsLady, 51 jaar · Zwolle
volgt
Doedelzakje, 51 jaar · Ridderkerk
Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed,
GrannyRoww, 54 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het
KanNiet19670503, 50 jaar · Deventer
Je komt veel seks te kort. Je uiterlijk of je leeftijd is niet zo belangrijk, het gaat er om dat we allebeide genieten en aan