Zullen we de liefde bedrijven en seks hebben? Ik wil het hebben en ik wil er ook voor gaan. Laten we het doen en het laten gebeuren. Dat is naar mijn mening perfect. Dus wees klaar voor mij!
Mysterieus zijn is niet erg, het is fijner om daar meteen werk van te maken en te doen waar we zin in hebben. Als dat klopt dan kan daar wel iets heel erg moois uit komen. Denk je ook zo?
Keren4-xx9, 50 jaar · Schin op Geul
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Het leek me wel spannend om zo in contact te komen met een man die net als ik wel wat spanning kan gebruiken.
Kathh66, 51 jaar · Haelen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent een goed gemanierde gentleman met het hart op de juiste plaats en je bent ook op zoek naar een vriendschap die kan evolueren naar iets serieus. Ik ben te oud om spelletjes te spelen, dus ik wil zoiets niet. Laten we gewoon praten om te zien of we een gemeenschappelijke basis hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JeVrouwNiet, 51 jaar · Almere Buiten
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen
Pippoo, 50 jaar · Zeewolde
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet
Kathleen1958, 53 jaar · Kortrijk
Je vindt het niet erg dat ik een beetje onzeker ben, je kan daar wel mee omgaan omdat je weet dat het beter zal gaan elke dag. Ik
Mariannne1966, 51 jaar · Middelburg
Iemand die het belangrijk vindt dat je samen geniet van de seks, het is geven en nemen. Iemand die weet wat respect betekent.
CCaTelyXLX, 51 jaar · Emmeloord
Je moet wild en grenzeloos zijn en weten hoe je moet neuken en je tong moet gebruiken
Dotje, 51 jaar · Badhoevedorp
Ben je charmant openminded en een beetje KINKY ? stuur mij maar een mail !!!! (triootje)