Een man met een goede persoonlijkheid die een goed vriendje kan zijn! Ik zoek dat, maar als je alleen seks wilt is het ook geen probleem. Als je mij maar aan kunt!
Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Chocoladeloverr, 50 jaar · Haler
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik neem aan dat jij ook wel wat liefde wilt voelen? Dan kunnen we kijken hoe dat voelt en of we een leuke klik hebben waar we iets mee kunnen doen want dat is toch wel waar ik naar op zoek ben. Hopelijk zoeken we hetzelfde.
Barbammam, 52 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor iets nieuws. Ik wil alles wel eens geprobeerd hebben. Maar niet op z'n porno zoals complete trio's, gangbangs enz. Dan maak ik liever een eigen pornootje samen met jou. Met alle standjes
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst te bieden heeft en iemand met verantwoording. Ik ben alleen geïnteresseerd in serieuze mannen.