Hele attente mannen, die niet achter elke vrouw aan zitten en die respectvol naar mij toe zijn. Mannen die zich niet beschaafd kunnen gedragen knap ik helaas op af.
Kan jij mij nog meer gezelligheid bieden dan dat ik op dit moment al heb in mijn leven. Mag jij net zoals mij graag buiten zijn, genieten van de natuur op een terras zitten, mensen kijken en een borreltje of een frisje drinken dan denk ik dat wij wel een hele super leuke tijd tegemoet gaan.
Gerriie, 51 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze fout eerder begaan en wil dit niet een tweede keer meemaken. Seks is voor mij erg belangrijk, de romantiek is een tweede, dit zorgt zo wie zo voor meer pijn wanneer dit mis loopt. We kunnen
DebbieMaas, 50 jaar · Maastricht
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Stuur me geen flirt berichtjes. Ik reageer alleen op echte berichten. Ik snap dat je niet meteen een foto in je profiel zet, maar stuur hem dan in elk geval mee als bijlage. Je kunt jezelf nog zo goed omschrijven ik wil je gewoon zien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
The Paige, 50 jaar · Beerzel
Geheimen worden opwindend wanneer gevoelens vol passie zijn, dus ik geniet van een uitdaging. Als je zo wild bent als ik kan
Isaxxxx, 52 jaar · Bellingwolde
Een nette verzorgde man, met een tikkeltje prettig gestoord zijn net als ik. En die ook van het leven ken genieten, een levensgenieter
SexyFruit63, 54 jaar · Poeldijk
Ik zou je een kant van mezelf willen laten zien die niemand jarenlang heeft gezien. Kun je ontvangen, maar ook zeker geven?
Daydreamer L, 54 jaar · Pervijze
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben,
Rian1968, 53 jaar · Lelystad
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.