Een man... dat leek me al logisch haha. Eentje die bij me past, een rustig karakter. Zelfbewust en zelfzeker met een goede portie humor want ik heb wel iets voor grappige mannen. Uiterlijk maakt het niet uit, ik hoef geen supermodel en toch vind ik dat een man er goed moet uitzien.
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Holland zijn nog op zoek naar sex
WileenSletzijn, 52 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Het geeft niet echt hoe je eruit ziet, maar ik geef voorkeur aan een lekkere man met een grote pik. Ik wil het diep in mij voelen, vandaar ik ga voor grote palen. Niet zorgen maken over wat je aan mij gaat vertellen om mij in bed te krijgen, maar je moet wel een goede conversatie kunnen onderhouden. Want zonder
Gerriie, 51 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Hoewel ik al lange tijd verlang naar een romantische gezelschap, wil ik het wel eventjes rustig aan beginnen. Ik heb deze fout eerder begaan en wil dit niet een tweede keer meemaken. Seks is voor mij erg belangrijk, de romantiek is een tweede, dit zorgt zo wie zo voor meer pijn wanneer dit mis loopt. We kunnen
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt. Ik kan en hoop jou gelukkig te maken.