Een man... dat leek me al logisch haha. Eentje die bij me past, een rustig karakter. Zelfbewust en zelfzeker met een goede portie humor want ik heb wel iets voor grappige mannen. Uiterlijk maakt het niet uit, ik hoef geen supermodel en toch vind ik dat een man er goed moet uitzien.
Een leuke , lieve man die net als ik lekker spontaan is en die initiatief toont. Spannend, erotisch en zou fijn zijn als je voor bepaalde dingen wel open staat.
Barbammam, 52 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor iets nieuws. Ik wil alles wel eens geprobeerd hebben. Maar niet op z'n porno zoals complete trio's, gangbangs enz. Dan maak ik liever een eigen pornootje samen met jou. Met alle standjes